هشتگ گذاری

یکی از کاربردترین ابزارشناسایی پست گذاری شما دراینستاگرام جهت شانس دیده شدن بیشتردر میان کاربران هشتگ(#)می باشد.فرض میکنیم شما پستی با مضمون شعر و ادب گذاشتید وتعداد فالورهای اکتیو شما هم کم هستند. وشما میخواهید تعداد لایک بیشتری برای پست خود بدست بیاورید البته پست شما هم باید دارای محتوای قوی باشد خوب شما با هشتک( #شعر)شانس دیده شدن این پست را برای کسانی که پیج شما را دنبال نمیکنند را بالا میبرید و چه بسا تعدادی از این اشخاص ناشناس که جزو فالور شما نیستند با دیدن این پست و لایک اون جزو دنبال کنندگان شما شوند. اما یک نکته را هم اینجا متذکر بشیم که اگه زیاد از هشتگ استفاده کنید هوش اینستاگرام شما را محدود میکند.یا کلا حس کاربرانتان را بد میکند.یا اینکه اینستاگرام پستهای شما را اسپم شناسایی کند. و چه بسا نتیجه برعکس شود. پس توصیه میشود زیاد از هشتگ استفاده نکنید یا لااقل در قسمت نوشتن کپشن در لابلای مطالب از هشتگ استفاده کنید.در کل اگر میخواهیم یک تعریف کلی از هشتگ داشته باشیم .هشتگ یعنی نوعی شناسه برای پست شما برای کسانی که جزو دنبال کنندگان شما نیستند وشما با این ترفند اینستاگرام را مجاب میکنید که پست شما را در ردیف این دسته برای سایر کاربرانی که این نوع پست ها را دنبال میکنند یعنی اگر مضمون پست شما شعرو ادب باشد وبا هشتگ (#شعر) هشتگ گذاری شده آن را به کسانی که پستهای آنان دارای چنین هشتگی باشد یا چنین پستهایی را دنبال میکنند به نمایش بگذارد.

(Hshtag Hijackingهشتگ ربایی(

برای خودتان یک هشتگ درست کنید که مطابق پستتان باشد یا یک هشتگ به اسم پیجتان درست کنید ودر پستهایتان استفاده کنید. از هشتگهای تولید شده توسط دیگران کمتر استفاده کنید. سعی کنید ابداع کننده یک هشتگ باشید. هشتگ ربایی خیلی سریع توسط هوش اینستاگرام شناسایی میشود. و طبع اینستاگرام را نسبت به پستتان دشمن میکند.از هر کلمه ایی بعنوان هشتگ استفاده نکنید.اگر کاربرانتان احساس کنند که شما بزور هشتگ میخواهید از آنها لایک بگیرید یا با مضامین فریب دهند (دوبار بزن رو تصویر ببین عکس کامل میشه).حس بدی به اونها انتقال داده میشه و چه بسا از دنبال کردن شما منصرف بشن پس هیچ وقت دنبال کنندگان خود را ساده فرض نکنید.

هشتگ برند

(هشتگ برند) یا هشتگی که توسط شما ابداع شده وبعنوان برند خاص شما شناخنه میشه.نمیدانید هوش اینستاگرام چقدراز این کار شما خوشش میاد.و چه بسا فرصتهای طلایی برای پیشرفت پیجتون میده.پیج شمارو جاهایی معرفی میکنه که عقل جن بهش نمیرسه اصلا اینستا عاشق ابداعه عاشق کاربریه که از خودش و از پست گرفته تا دیزاین صفحه و مطالب منحصربفرد استقبال میکنه.و فرصتهای مناسبی به کاربران خودش میده.

/ 1 نظر / 1336 بازدید
rohamdatak

سلام دوست خوبم؟ شمارو دعوت میکنم که از وبسایت ما دیدن کنید! شرکت اینترنت #داتک ارائه کننده اینترنت خانگی – اینترنت برج ها – پهنای باند اختصاصی اینترنت پرسرعت ADSL2+ به همراه پیشنهادات عالی برای شما کاربران خانگی،اداری یا صنعتی. WWW.DATAK.IR